Przenośny komputer All-in-One

All in One ComputerASUS wprowadził do sprzedaży przenośny komputer z 18,4-calowym ekranem dotykowym Full HD. Urządzenie łączy w sobie mobilność tabletu z systemem Android, wysoką wydajność i interaktywność.

Do tej pory komputery All-in-One kojarzone były przede wszystkim z urządzeniami stacjonarnymi. Oczekiwaliśmy żeby były nie tylko wydajne, ale i eleganckie oraz jak najbardziej kompaktowe.

ASUS przełamał tą konwencję i wprowadził urządzenie Portable All-in-One charakteryzuje się płaskim ekranem z wbudowaną podstawką pozwalającą na jego ergonomiczne ustawienie np. biurku. Nowy komputer będzie równie wygodny gdy będziemy chcieli go trzymać na kolanach lub płasko na stole.

Ważący zaledwie 2,4kg komputer przeniesiemy bez problemu w dowolne miejsce za pomocą zintegrowanego uchwytu. Wbudowana bateria może pracować nawet do pięciu godzin z włączonym filmem 1080p Full HD.

Duży 18,4-calowy ekran Full HD to gwarancja komfortowego oglądania w wysokiej jakości zdjęć i filmów, jak również grania. Zapewnia on także dużo łatwiejsze korzystanie z aplikacji biurowych i lepiej wyświetla strony internetowe. Ekran rozpoznaje jednocześnie do 10 punktów dotyku.

Zastosowana w urządzeniu technologia IPS umożliwia wspólne oglądanie multimediów całej rodzinie. Obraz będzie wyraźny praktycznie z każdego miejsca w pomieszczeniu. Mocne głośniki stereofoniczne z technologią ASUS SonicMaster dostarczą wysokiej jakości dźwięk.

Dzięki procesorowi NVIDIA Tegra 3 z 12-rdzeniowym procesorem graficznym nie będzie problemów z odtwarzaniem wymagających aplikacji i przy odtwarzaniu filmów Full HD. Dzięki oprogramowaniu Android 4.2 Jelly Bean, mamy dostęp do ponad 700 000 aplikacji i gier, jak również ebooków, piosenek oraz filmów w sklepie Google Play.

Port micro-USB pozwala na podłączenie komputera do stacjonarnej klawiatury i myszki, ułatwiając korzystanie z bardziej wymagających aplikacji biurowych, takich jak edytor tekstu czy arkusz kalkulacyjny. Z ASUS Portable AiO użytkownik może strumieniować pliki z komputerów PC i MAC łącząc się z nimi bezprzewodowo i korzystając z oprogramowania zdalnego pulpitu w systemie Android.

W biurze także sprawdzą się mozaiki szklane – i dodadzą blasku.