Co nosimy… pod spodem?

Laundry Clothesline Bielizna jest czymś ważnym w życiu każdego człowieka na Ziemi. Bielizna jest ubraniem noszonym na skórze, przeważnie pod innymi ubraniami.
Bielizna pełni głównie rolę ochraniającą ubranie przed zabrudzeniami od wewnątrz. Daje również ciepło, komfort i higienę.
Wśród męskiej bielizny może wyróżnić np slipy czy też bokserki. Z kolei rodzajów damskiej bielizny jest sporo więcej.

Najczęściej noszoną bielizną przez kobiety są stringi, słowo pochodzi z angielskiego słowa „string” co oznacza sznurek. Stringi są rodzajem majtek, których tylna część to cienki pasek materiału, który grubością przypomina sznurek (właśnie stąd powstała nazwa). Są noszone przez kobiety dla komfortu, a także żeby pokazać jak najwięcej swojego pięknego ciałka.

Stringi

Stringi noszone zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn, choć połowa z nich często się do tego nie przyznaje.

Są elementem stroju tak samo jak biustonosz. Niektóre kobiety nie wyobrażają sobie życia bez takich majteczek. Zazwyczaj stringi noszą kobiety młode, choć coraz częściej spotyka się kobiety starsze, które przyzwyczaiły się do chodzenia w nich.

Niektóre kobiety nie preferują takiej bielizny, ponieważ sprawia im to pewien dyskomfort, jednakże stringi sprawiają, że każde spodnie czy sukienka wyglądają dobrze.

Biustonosze

Biustonosze noszą tylko i wyłącznie kobiety ze względu na to, że mają w odróżnieniu od mężczyzn duże piersi. Rolą biustonosza jest zbieranie i podnoszenie piersi. Biustonosze nazywa się również stanikami, cycnikami lub halterami (z j. niemieckiego) Biustonosze można zakładać do każdej kreacji, dzięki czemu kobiety wyglądają olśniewająco. Staniki mogą być w przeróżnych kolorach i w zależności od ceny, różnej jakości, gorszej albo lepszej.

Pończochy

Pończochy nieraz mylone są z rajstopami. Mają jednak jedną różnicę. Różnią się od rajstop tym, że odkrywają stopę i część nogi. Pończochy jak i rajstopy pełnią przede wszystkim funkcję ochronną, ale również ukazują damską nogę w lepszym świetle czyli znacznie poprawiają jej wygląd. Pończochy podtrzymywane są przez podwiązki, zwykle w postaci gorsetu.

Pończochy mogą być w przeróżnych kolorach i mogą mieć różną fakturę, np. przezroczystą, wzorzastą, błyszczącą lub matową.

Bokserki

Bokserki to rodzaj męskich majtek, przypominające krótkie spodenki. Ja osobiście lubię chodzić w bokserkach, dają one mi niebywały komfort a ponadto są wygodne i praktyczne. Bokserki też podkreślają męskie walory.

Bokserki jak i inny rodzaj bielizny męskiej muszą być przewiewne, wygodne, wykonane z dobrej jakości materiału i nie obcierać skóry czy też wchodzić w pupę.

Stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe to stroje zakrywające miejsca intymne kobiet. Kobiety noszą stroje kąpielowe przeważnie na plaży, kąpieliskach czy też basenach. Stroje te wykonywane są ze specjalnego materiału – nie tego samego, z którego wykonywane są tradycyjne biustonosze. Stroje kąpielowe możemy podzielić na jednoczęściowe i dwuczęściowe. Dwuczęściowy strój kąpielowy to bikini, składający się ze stanika i fig. W obecnych czasach na rynku dominują stroje kąpielowe ze stringami, gdzie w tylnej części stroju jest tylko sznureczek. Dzięki temu kobieta może opalić również pośladki.

Rajstopy

Rajstopy inaczej nazywane są też rajtuzami. Podstawową różnicą rajstop i pończoch jest to, że rajstopy nie odkrywają nogi i stopy.
Rajstopy podobnie jak pończochy produkowane są przeważnie z nylonu, w różnych kolorach i przeróżnych wzorkach. Elastyczność rajstop osiągana jest dzięki połączeniu nylonu ze spandeksem.

Rajstopy dziecięce przeważnie produkowane są z bawełny zapewniając im większą odporność na uszkodzenia.

Po co nosimy?

I o to jest pytanie!
Bieliznę oczywiście nosimy przede wszystkim w celu ochrony naszych ubrań przed zabrudzeniem od ich wewnętrznej strony, ale również po to aby czuć się bardziej komfortowo. Kobiety wolą raczej nosić skąpą bieliznę np stringi, aby mieć na sobie jak najmniej. Stringi przede wszystkim są zaletą dlatego że ich tylna część to sznurek który wcina się w pupę i przy spódniczce czy też spodniach, nie odznaczają się tak jak zwykłe majtki.

Mężczyźni zazwyczaj uwielbiają kobiety w seksownej bieliźnie. Wiadomo, że kobiety im więcej ciała ma odkrytego tym facet więcej sobie wyobraża i staje się jego pożądaniem. Faceci lubią zawiesić okiem na całkowicie przypadkową kobietę, która ubrana jest w skąpe ubrania.

Niekiedy zdarza się, że faceci jeżdżą specjalnie na różne kąpieliska „podglądać” kobiety w bikini. Tak jak napisałem już wcześniej, takich facetów jest większość.