Kompensatory gumowe Powerz

Kompensatory gumowe Powerz ze zwiększonym okresem użytkowania.
Kompensatory produkowane na podstawie indywidualnego projektu z przedłużonym działaniem.

kompensatorKompensatory gumowe Powerz działają w setkach przedsiębiorstw i zakładów, w elektrowniach jądrowych i na okrętach sprawnie przez wiele lat. Kompensatory gumowe (podobnie jak kompensatory tkaninowe) – to niezawodny sprzęty, mający na celu kompensację dużych zmian temperatury, niwelację oscylacji, wibracji i hałasu oraz zapobieganie uderzeniom hydraulicznym.

Przewagi kompensatorów gumowych Powerz są oczywiste. Jedną z nich – to jest długi okres użytkowania. Inżynierom przedsiębiorstwa udało się zwiększyć żywotność kompensatorów gumowych Powerz za pomocą indywidualnego podejścia przy projektowaniu sprzętu.

Najpierw, kompensatory gumowe Powerz są projektowane i produkowane tylko do pomiarów dokładnych. Po drugie, w zależności od warunków pracy, do tworzenia konkretnego kompensatora specjaliści dobierają odpowiednie rodzaje elastomerów. Po trzecie, inżynierowie przedsiębiorstwa nie zapominają przewidzieć i inne niuanse, które mogą wpłynąć negatywnie na pracę sprzętu.

To wszystko pozwala przedsiębiorstwu Power produkować niezawodne kompensatory gumowe z maksymalną żywotnością.

Warto zauważyć, że oprócz żywotności ten typ kompensatorów Powerz ma maksymalną temperaturę roboczą +130°C i maksymalne ciśnienie robocze 16 atmosfer.
Można dowiedzieć się o innych przewagach kompensatorów Kompenz, kontaktując się telefonicznie: +49 86311668838 lub e-mail: info@rubberexpansionjoints.eu.

Kompensatory gumowe Powerz – to kompensacyjny sprzęty, projektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i nowoczesnych materiałów.

Powerz GmbH
Aluminiumstr. 1
84513 Töging
Germany
Tel.: +49 8631 166 88 38
Fax: +498631 166 08 35
E-Mail: info@rubberexpansionjoints.eu