Targi motoryzacyjne

targiTargi motoryzacyjne są to pokazy różnych modeli aut lub motocykli które to zainteresowani mogą zwiedzać. Taka impreza dostarcza niesamowitych atrakcji ponieważ często na targach pokazywane są nowości. Wśród nich znajdują się niejednokrotnie marzenia wielu mężczyzn. Jak wiadomo takie nowe samochody są o wiele droższe niż te które mają po kilka nawet lat.

Producenci prześcigają się w pomysłach by pokazać jak najlepsze auta by zadowolić nawet wybrednego klienta. Ponadto targi to doskonała okazja do tego by móc poznać wielu pracowników danej firmy motoryzacyjnej oraz skosztować przy okazji pysznych zakąsek. Dodatkowymi atrakcjami mogą być również pokazy filmowe oraz foldery i ulotki przygotowane na ten dzień. Targi odbywają się przeważnie raz w roku i są największą imprezą jaka jest znana w branży motoryzacyjnej. Przyjeżdżają na nią nawet osoby z drugiego końca świata. Każdego roku pokazywane są inne modele aut ponieważ producenci zmieniają swoje pomysły dość często. Na targach można także spotkać piękne hostessy.

Kalendarz najważniejszych targów motoryzacyjnych na Świecie otwierają co roku w styczniu targi w Detroit, w USA. North American International Auto Show to najbardziej prestiżowa impreza motoryzacyjna w Ameryce Północnej i jedno z największych przedsięwzięć logistycznych.
Również od kilku lat targi w Genewie jest miejscem największej liczby premier. O klientów walczą tutaj nie tylko Europejczycy, ale również koncerny azjatyckie, mocno ekspansywne na wszystkich kontynentach.